Tiltu projektēšana, būvniecība, rekonstrukcija

Viens no lielākajiem uzņēmuma darbības virzieniem ir tiltu projektēšana, būvniecība un rekonstrukcija. Daudzi būvniecības projekti, kurus realizējis uzņēmums AS “LATVIJAS TILTI”, ir Latvijas galvaspilsētas Rīgas vizītkarte — kompānija patstāvīgi vai sadarbībā ar kādu ir uzcēlusi visus tiltus pār Daugavu. Un šodien tā saņem pelnīto atzinību par saviem objektiem, kas ne tikai uzlabo transporta infrastruktūru, bet kuriem ir arī arhitektūras un kultūras vērtība.
Pēdējo gadu laikā uzņēmums aktīvi iesaistījies dažādos projektos ārpus Latvijas, piemēram divu jaunu tiltu projektēšanā un būvniecībā Igaunijā pie Tallinas robežas.

Lietuvā AS “LATVIJAS TILTI” veic jauna tilta būvniecību pār Nemunu, kas veido Lietuvas robežu ar Kaļiņingradas apgabalu Krievijas Federācijā. Projekta ietvaros AS “LATVIJAS TILTI” veic vairāk nekā 460 metrus gara tilta būvniecību, kā arī tilta estakādes un stiprinošās sienas būvniecību.

Kopš uzņēmuma dibināšanas visā pasaulē uzbūvēto objektu kopskaits pārsniedz 2000. Jūs varat atrast tos Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Turkmenistāna, Dagestānā, Vjetnamā, Jemenā, Moldovā un daudzās citās valstīs.

Paliekošas vērtības

AS “LT Betons” būvprojekti tiek realizēti ieturot cieņu pret būvniecības nozares tradīcijām, kā arī mūsdienu tehnoloģiskajiem sasniegumiem.
Sazinies ar mums
Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.