Uzņēmums SIA “LT Betons” tika dibināts tālajā 1995. gadā, tikai toreiz – ar nosaukumu AS “Latvijas tilti”. Pierādot savu veiksmīgo darbību Latvijā un Baltijas valstīs, uzņēmums jau teju 30 gadus ir viens no vadošajiem būvniecības un rekonstrukcijas darbu nozarē. SIA “LT Betons“ galvenie darbības virzieni ir dzelzsbetona konstrukciju ražošana, metāla konstrukciju un armatūras karkasu izgatavošana.ir viens no lielākajiem uzņēmuma darbības virzieniem. Daudzi būvniecības projekti, kurus realizējis uzņēmums SIA “LT Betons”, ir Latvijas galvaspilsētas Rīgas vizītkarte — kompānija patstāvīgi vai sadarbībā ar kādu ir uzcēlusi visus tiltus pār Daugavu.

Hidrotehniskie darbi un pāļu pamatu ierīkošana ir divi citi nozīmīgi darbības virzieni, kas nereti tiek realizēti attiecīgā projekta ietvaros. 

SIA “LT Betons“ par saviem realizētajiem projektiem regulāri saņem atzinību – tie ne tikai uzlabo transporta infrastruktūru, bet ir arī ievērojama arhitektūras un kultūra vērtība reģionā.

Paliekošas vērtības

AS “LT Betons” būvprojekti tiek realizēti ieturot cieņu pret būvniecības nozares tradīcijām, kā arī mūsdienu tehnoloģiskajiem sasniegumiem.
Sazinies ar mums
Informējam, ka portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.